www.terasos.eu


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Termiškai apdorotos medienos terasos
TERMOMEDIENA - ilgaamžis ir ekologiškas sprendimas. Termomediena - tai mediena, apdorota aukštoje temperatūroje (185°C - 215°C), be jokių chemikalų. Terminis apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes: suskaido hemiceliuliozę, sumažina santykinę drėgmę, padidina tankį. Todėl medis tampa ilgaamžiu, nesiplečia ir nesitraukia, pagerėja jo termoizoliacinės savybės, jis gražiai paruduoja. Termomediena itin atspari grybeliams ir puvimui, ilgiau išlaiko naujumo įspūdį.

Termomedienos privalumai:

- ekologiška- apdorojant nenaudojami jokie chemikalai;
- ilgaamžė- itin atspari grybeliams ir puvimui, todėl puikiai tinka išorės darbams;
- tvirta ir stabili- perpus mažiau „vaikšto" nei neapdorota šiaurinės pušies mediena, pagal šias savybes ji prilygsta tikmedžio medienos kategorijai;
- geresnės termoizoliacinės savybės;
- besakė, tolygios rudos spalvos, maloniai kvepianti mediena. Veikiama ultravioletinių spindulių jos spalva šiek tiek kinta, įgyja pilkšvą sidabrinį atspalvį. Termomedienos dažyti nebūtina, bet galima: besakis paviršius - puikus pagrindas bet kokioms dengimo medžiagoms.

Termomedieną rekomenduojame tiek vidaus, tiek lauko apdailai.Šis produktas yra visiškai natūralus ir nekenkiantis aplinkai - puikus pakaitalas cheminėmis medžiagomis apdirbtai medienai ir neprilygstamas pasirinkimas, jei ieškote tvirtos ir ekologiškos medžiagos.
Mes naudojame kompanijos „Finnforest" termomedieną. Ši kompanija yra Tarptautinės termomedienos asociacijos (ITWA) narė. „Finnforest" ThermoWood® produktai gaminami iš rūpestingai atrinktos žaliavos. Jų gamybos procesas griežtai kontroliuojamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Dešimties metų ThermoWood® vystymo ir gamybos patirtis leidžia pasiūlyti jums pačius geriausius termomedienos gaminius rinkoje.

 

 

UAB "MEDINIAI NAMAI"
"Medžio centras" Verkių 44, 73 sekcija, Vilnius
Mob. +370 604 10107; fax +370 5 2784494
E-Mail:
medziocentras@gmail.com

TERASOS LT
TERRACES EN
TERRASSES FR