www.terasos.eu


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Medžio kompozito terasos


Prekiaujame tik kokybiškomis medžio kompozito terasų grindimis.
Twinson terasos atitinka visus mūsų keliamus kokybės reikalavimus - ilgaamžiškumas, tvirtumas, stabilumas, minimali ir lengva lauko terasos grindų dangos priežiūra.

Twinson Terrace lauko terasos grindų danga turi gerąsias medžio savybes.
Twinson terasos grindų lentos gaminamos iš medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių, todėl šios lentos turi visas gerąsias medinių lentų savybes („elgiasi" kaip medis) bei, naudojant plastiko granules, praranda visus medinių lentų trūkumus ir yra ilgaamžės. Terasos grindų gamybai Twinson naudoja visiškai perdirbamas ir nekenksmingas medžiagas.

Lauko terasos grindys neslidžios, neskeldėja, atsparios vandeniui ir temperatūrų skirtumams.
Twinson Terrace grindų lentos neturi blogųjų medinių terasų savybių. Twinson terasos atsparios temperatūrų skirtumams, grindų danga neslidi net palijus lietui, nepūva, nesipučia ir nebrinksta, nepelija, neskeldėja, atspari chloruotam vandeniui, chemikalams (išskyrus lūpdažius), grindų dangos nepažeidžia vabzdžiai ar grybelis. Twinson terasos grindų lentos, kaip ir medinės lentos įšyla nuo saulės šilumos. Tokiomis lauko terasos grindimis malonu vaikščioti.

Garantuojame, kad Twinson terasos grindys Jums nekels rūpesčių:
Jų nereikės renovuoti, papildomai impregnuoti ar ypatingai prižiūrėti, nes Twinson lauko terasos lentos impregnuojamos jau gamykloje, todėl grindų papildomai nereikės vaškuoti, impregnuoti, perdažyti ar renovuoti (tokią priežiūrą reikia kas kelis metus atlikti medinėms terasos grindims). Twinson terasos grindis naudosite tol, kol nusibos, o visą naudojimo laiką lauko terasa atrodys kaip nauja, kaip ir pirmąją terasos sumontavimo dieną.

Twinson terasos grindų dangą lengva prižiūrėti.
Užtenka nuplauti vandeniu ir nuvalyti metaliniu šepečiu. Atsitikus nenumatytiems atvejams, turime ir pasiūlome specialių lauko terasos priežiūros priemonių (to prireikia labai retai).

Prideriname lauko terasos grindų spalvą ir raštą bet kokiam eksterjerui.
Prie kiekvienos lauko terasos grindų dangos spalvų gamos siūlome stilingus ir praktiškus apdailos raštus.Lauko terasos grindų dangos natūralios gamtos spalvos ir paviršiaus raštai sukuria estetinį vaizdą.

 

Padedame išsirinkti geriausiai tinkančią terasos grindų dangos spalvą Jūsų eksterjerui. Iš 8 skirtingų natūralių gamtos spalvų galima sukurti iki smulkmenų suderintą ir vizualiai patrauklų terasos vaizdą bet kurioje Jūsų aplinkos vietoje.

Twinson terasos grindys turi du skirtingus paviršius:
viena terasos pusė su mažesniais, kita su didesniais grioveliais. Montuodami galite pasirinkti, kuri terasos grindų pusė bus išorinė. Su tokiomis dvipusėmis natūralių spalvų terasos grindimis galima kurti ir spalvinius raštus. Lauko terasos grindis pritaikome įvairiose vietose, įvairiems terasų dydžiams bei aukščiams, jas lengva montuoti.

Twinson Terrace terasos grindys derinant spalvas pritaikomos įvairiose vietose:
- kiemo terasose,
- sodo takeliuose,
- lodžijose ir balkonuose,
- prie baseinų,
- prie pirčių ir ežerų montuojant takelius ir lieptelius.

Lauko terasas galima montuoti bet kokio dydžio ir aukščio.
Mūsų siūlomos terasinės lentos yra 28 mm storio ir 140 mm naudingo pločio.

Užtikriname paprastą terasos montavimą (ir išmontavimą):
- grindų danga tvirtinama prie karkaso, sujungiant specialiomis, paslėptomis montavimo plokštelėmis, taip  suformuojamas vienodas 4 mm tarpas tarp lentų;

 

 

MONTAVIMO INSTRUKCIJA PLAČIAU:

- lauko terasą galima išlyginti ir iškelti nuo pamato iki reikiamo aukščio tam skirtomis atramomis su aukščio reguliavimo mechanizmu,
- panorėję lengvai galite permontuoti terasą apsukdami grindis kita puse (su kitu raštu).

Garantuojame, kad Jūsų lauko terasa bus sumontuota tinkamai.
Nepriklausomai nuo to, ar terasą montuos mūsų įmonė, Jūs patys ar Jūsų samdyti žmonės, mes prižiūrėsime terasos įrengimo procesą. Mūsų darbuotojai nemokamai atvažiuoja pas Jus ir patikrina, kaip vyksta terasos įrengimo darbai, jei reikia, pakoreguoja, parekomenduoja kaip tinkamiau sumontuoti terasą. Užtikriname, kad terasos grindys bus įrengtos tinkamai.

Sandėlyje turime platų terasos grindų asortimentą bei joms montuoti reikalingas medžiagas.
Jums pageidaujant lauko terasos grindis atvešime į bet kurią Jums reikiamą vietą Lietuvoje.

 

 

 

UAB "MEDINIAI NAMAI"
"Medžio centras" Verkių 44, 73 sekcija, Vilnius
Mob. +370 604 10107; fax +370 5 2784494
E-Mail:
medziocentras@gmail.com

TERASOS LT
TERRACES EN
TERRASSES FR